Dzień dobry. Od dwóch dni mam problem z poprawnym wyświetlaniem obrazu na telewizorze Philips 58PUS7855. Zakupiony 12.2021, zatem użytkowany prawie 2.5 roku. Od wyjęcia z kartonu stał w jednym miejscu. Nie uderzony. Nie był czyszczony na mokro.
Od dwóch dni pojawiają się poziome pasy na dole lub/i górze ekranu. Obraz potrafi się "freezować" na parę sekund, po czym wraca do normalności. Fonia jest cały czas. Z TV nic się nie działo do tej pory. Domyślam się, że może to być uszkodzona matryca. Może ktoś miał podobny problem w tym modelu/marce i udało mu się to jakoś naprawić. Telewizor użytkowany w granicach normy, 2-3h dziennie. Czasem w ogóle. Sporadycznie konsola albo Netflix. Dołączam zdjęcia. Dziękuję.