Mam duży problem z uruchomieniem drukarki Phaser 3300MFP z laptopa Dell inspiron 155567.Zainstalowany orginalny W-10 home orginalne sterowniki ze strony Della,najnowszy bios.
Stacjonarny i laptop Samsung uruchamia bez problemu.
Jakieś sugestjie ?
Proszę o poradę dlaczego ,czy może ten model laptopa musi mieć inne sterowniki do drukarki?
Józef
Stacjonarny i laptop Samsung uruchamia bez problemu.
Jakieś sugestjie ?
Proszę o poradę dlaczego ,czy może ten model laptopa musi mieć inne sterowniki do drukarki?
Józef