Dzień dobry. Mam problem z piecykiem Junkers WRDP 11-2 B23. A dokładnie samoczynnie zaczyna włączać iskra takie strzelanie co chwila. Kiedy wyłączę piecyk i ponownie włączę pojawia się błąd F0. Kiedy odłączę czarną wtyczkę idącą do małej białej plastikowej obudowy i ponownie podłączę. Znowu zaczyna strzelać. Piecyk się odpali po odkręceniu wody tylko kiedy zakręcę wodę cały czas strzela. Co to może być, wymieniłem już baterie, sprawdziłem czy styki nie zaśniedziałe. Może ktoś miał ten problem i wie jak go rozwiązać.
Dzień dobry. Mam problem z piecykiem Junkers WRDP 11-2 B23. A dokładnie samoczynnie zaczyna włączać iskra takie strzelanie co chwila. Kiedy wyłączę piecyk i ponownie włączę pojawia się błąd F0. Kiedy odłączę czarną wtyczkę idącą do małej białej plastikowej obudowy i ponownie podłączę. Znowu zaczyna strzelać. Piecyk się odpali po odkręceniu wody tylko kiedy zakręcę wodę cały czas strzela. Co to może być, wymieniłem już baterie, sprawdziłem czy styki nie zaśniedziałe. Może ktoś miał ten problem i wie jak go rozwiązać.