Cześć.
Mam problem z myjką K5 Compact 1.630-720.0.
O ile na lancy rotacyjnej jest ok, o tyle na vario plus jest bardzo kiepsko.
Ciśnienie coś tam się podnosi, ale odbiega to znacząco od normalnej pracy.
W zeszłym sezonie miałem problem z włączaniem urządzenia - nie reagowało na spust pistoletu, ale udało mi się to jakoś rozruszać, ale dziś to już zupełnie nie mam pomysłu jak to ogarnąć, czy szukać problemu w głowicy czy w lancy (lance rozebrałem i wygląda w porządku).
Mam bardzo, ale to bardzo twardą wodę i pierwszym pomysłem było zalanie Karchera odkamieniaczem, jest lepiej, ale mam wrażenie, że to jakby małym obiegiem poszło.