Witam!
Mam stary licznik od Mercedesa Sprintera z 1996r.
Chcę podłączyć licznik na stole min. po to by odczytać
stan licznika.
Na które piny podać napięcie?
Zegary standardowe bez tacha i obrotomierza.
Mam stary licznik od Mercedesa Sprintera z 1996r.
Chcę podłączyć licznik na stole min. po to by odczytać
stan licznika.
Na które piny podać napięcie?
Zegary standardowe bez tacha i obrotomierza.