Dzień dobry,
Mam problem z pralką Amica Comfort 1000. Pralka, gdy wchodzi w tryb wirowania na początku prania, przerywa i pokazuje błąd E22 lub E21 (raz tak, raz tak). A gdy jest napuszczona woda do bębna i włączę tryb odprowadzania wody, pralka normalnie odprowadza wodę i nie ma żadnego błędu, kończy program. Pompa do odprowadzania wody była sprawdzana (jest sprawna) i były sprawdzane wszystkie węże, żaden nie jest zatkany.
Pytanie mam jedno, czy może to już być problem z programatorem? Jeśli tak, to jaki i czy da się coś z nim jeszcze zrobić.