#1 2056292 05 Gru 2005 17:19 cinko cinko Poziom 22 Posty: 924 Pomógł: 18 Ocena: 206 Autor tematu Post #1 2056292 05 Gru 2005 17:19 Jakie DVD polecacie sporo tego jest i trudno wybrać sprzęt. Jakie używacie i są godne polecenia.
#2 2057862 06 Gru 2005 05:39 jantarek jantarek Poziom 2 Posty: 3 Pomógł: 1 Pomocny post? (0) Post #2 2057862 06 Gru 2005 05:39 Polecam Wiwa 138B - DivX, XVid, polskie napisy w różnych formatach, nawet nazwa pliku tekstowego nie musi być identyczna jak pliku filmu. Za te pieniądze ( poniżej 200 zł ) nie dostanie się nic lepszego.
#3 2076516 12 Gru 2005 12:48 rychu1708 rychu1708 Poziom 15 Posty: 175 Pomógł: 4 Ocena: 6 Pomocny post? (0) Post #3 2076516 12 Gru 2005 12:48 przychylam sie w calosci WIWA 138 -238-228 MOZE BYC NA KONCU b WSZYSTKIE ODTWARZAJA SZCZEGOLOWO I DOBRZE BEZ WIEKSZYCH PROBLEMOW
#4 2077409 12 Gru 2005 18:15 Krzycho2612 Krzycho2612 Poziom 16 Posty: 240 Pomógł: 15 Ocena: 16 Pomocny post? (0) Post #4 2077409 12 Gru 2005 18:15 Najpierw trzeba sie określić za jaką kase chcesz kupić to DVD jeżeli do 200zł to Manta ewentualnie Wiwa