Witam mam problem z dźwiękiem komputer HP EliteDesk 800 G2 SSF windows10. Jak to wygląda po sformatowaniu komputera miałem dźwięk po 2dniach nie używaniu komputera nagle dźwięk przestał działać nie mogłem wejść nawet w ustawienia dźwięku pomogło po zmianie w usłudze Windows Audio w logowanie z "to konto" na "Logowanie jako lokalne konto systemowe" pomogło na tyle ze usługa zaczęła działać ale dzwięku dalej niema.
Oto co próbowałem włączenie wszystkich usług na automatyczny i reset komputera
narzędzie do rozwiązywaniu problemów wyskakuje "usługa audio nieodpowiada"
Czego jestem pewny to że głośnik jest sprawny wewnętrzny jak i zewnętrzny tylko niestety brak dźwięku próbowałem również odinstalować sterowniki jak i wyłączyć włączyć kartę dźwiękowa nic nie pomaga.
Ma ktoś jakiś pomysł? co z tym zrobić
Oto co próbowałem włączenie wszystkich usług na automatyczny i reset komputera
narzędzie do rozwiązywaniu problemów wyskakuje "usługa audio nieodpowiada"
Czego jestem pewny to że głośnik jest sprawny wewnętrzny jak i zewnętrzny tylko niestety brak dźwięku próbowałem również odinstalować sterowniki jak i wyłączyć włączyć kartę dźwiękowa nic nie pomaga.
Ma ktoś jakiś pomysł? co z tym zrobić