Witajcie,
Jestem elektrykiem, lutownicy się nie boję więc znajomy przyniósł mi subwoofer aktywny Bose z Mazdy 6. Generalnie podłączał go do innego pojazdu i pomylił biegunowość.
Zabezpieczenia mu nie wywaliło (cholerna też wie jakie miał założone) ale powiedział jedynie że dymiło się z obudowy.
Płytkę wyciągnąłem i jedynie co widzę przypieczone to na odwrocie płytki jak na zdjęciu. Za cholerne niewiem co to jest bo oznaczeń brak.
Teraz pytanie czy próbować dzięki Wam mu to wskrzesić czy kupić jakiś mały zestaw wzmacniacza i wstawić.
Jestem elektrykiem, lutownicy się nie boję więc znajomy przyniósł mi subwoofer aktywny Bose z Mazdy 6. Generalnie podłączał go do innego pojazdu i pomylił biegunowość.
Zabezpieczenia mu nie wywaliło (cholerna też wie jakie miał założone) ale powiedział jedynie że dymiło się z obudowy.
Płytkę wyciągnąłem i jedynie co widzę przypieczone to na odwrocie płytki jak na zdjęciu. Za cholerne niewiem co to jest bo oznaczeń brak.
Teraz pytanie czy próbować dzięki Wam mu to wskrzesić czy kupić jakiś mały zestaw wzmacniacza i wstawić.