Witam, posiadam Drona GALAXY ON FIRE, został do niego dokupiony nowy pilot (niby oryginał). Pilot raczej sprawny, poszczególne funkcje są pokazywane na wyświetlaczu pilota, na dronie "migają kontrolki diody led" niestety brak jest komunikacji między urządzeniem a pilotem. Czy ktoś z forumowiczów posiada instrukcje jak "sparować" drona z tym pilotem?
Witam, posiadam Drona GALAXY ON FIRE, został do niego dokupiony nowy pilot (niby oryginał). Pilot raczej sprawny, poszczególne funkcje są pokazywane na wyświetlaczu pilota, na dronie "migają kontrolki diody led" niestety brak jest komunikacji między urządzeniem a pilotem. Czy ktoś z forumowiczów posiada instrukcje jak "sparować" drona z tym pilotem?