logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Lodówko-zamrażarka Beko - włączanie się na 5 sekund, co może być przyczyną?

malinowskijozefo 09 Cze 2024 13:18 519 5
REKLAMA
  • #1 21112499
    malinowskijozefo
    Poziom 3  
    Posty: 12

    Lodówko-zamrażarka Beko co jakiś czas włącza się na 5 sekund. Jaka może być przyczyna???
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21112581
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15142
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4625
    Wygląda to na próbę startu i za moment zadziałanie termika. Termik stygnie i znów próba. Jeśli to tak wygląda, to możliwa usterka jednego z uzwojeń silnika.
  • REKLAMA
  • #3 21112591
    malinowskijozefo
    Poziom 3  
    Posty: 12
    Dzięki no to jutro ruszam do sklepu.Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 21112612
    kecajk49
    Poziom 38  
    Posty: 3205
    Pomógł: 499
    Ocena: 883
    Natychmiast odłącz od sieci !!! sprawdź napięcie dochodzące do lodówki , wszelkie gniazdka i przedłużacze bo zasilanie musi być pewne .
    Jeśli już będzie pewne zasilanie wtedy ja podłącz ale to nie gwarantuje że wcześniej nie uszkodzona została sprężarka.
  • REKLAMA
  • #5 21112627
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15142
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4625
    @kecajk49 A skąd wiesz, że w całym mieszkaniu nie ma odpowiedniego napięcia? Jesteś wróżbitą?
  • #6 21112650
    malinowskijozefo
    Poziom 3  
    Posty: 12
    Dzięki sprawdzę napięcie miernikiem.pozdrawiam
REKLAMA