Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

co może 7650?

zydek87 06 Dec 2005 22:08 1109 5
    zydek87
    Level 12  
    Witam!

Mam kilka pytań co do nokii 7650. Jak usunąć i czym niepotrzebne rzeczy z telefonu ponieważ ten tel.ma ok 4Mb pamięci a ja mam wgraną 1 grę i kilka dzwonków i z 4MB mam wolne 900kb! o co chodzi jak usunąć niepotrzebne rzeczy żeby było więcej miejsca.O co chodzi z MP3 bo słyszałem że można wgrać je do telefonu.Czy można jakoś zrobić żeby można było nagrywać dłużej filmiki? Albo czy do tego tel.jest jakiś lepszy flash i czy go wgrać??
    Dziękówka wszystkim z góry:D

Dodano po 1 [godziny] 37 [minuty]:

jeszcze jedno pytanie jak się robi dzwonki wav. bo słyszałem że się wycina kawałki MP3?
    Angelo17
    Level 20  
    Mp3 to niezabardzo bo telefon ma tylko 4Mb pamięci a co do kręcenia filmów to dobry jest "Camcoder PRO" musisz sobie sciągnąc pełną wersje ale na te 4MB to i tak długiego filmu nie nagrasz:)

Dodano po 2 [minuty]:

Zobacz sobie stronke www.infonokia.pl tam poczytasz troche o Symbianie. :) POZDRO :)

Dodano po 3 [minuty]:

Lepsza jest już Nokia 3650. Bo ma wymienną karte pamięci i wedy możesz sobie wrzucać MP3, kręcić filmy tak dlugie jak pozwoli ci karta pamieci. Telefon ogólem spoko.
    adam88sjz
    Level 16  
    MASTER RESET tym kodem: *#7370#
    Flash mozesz wgrać bxeom: np JAF, TWISTEr, TORNADO itp
    turbo_ptyś
    Level 11  
    jak chcesz zaoszczedzic pamiec w 7650 to sciagnij aplikacje space doubler
    i zainstaluj w telu to program kompresujacy dane (cos jak winzip ) np. z camcodera 400 Kb(aplik. do nagrywania dlugich filmow[mozna sciagnac z eMula]) zrobil mi 170Kb tyle ze troche dluzej sie wlacza jak cos to pisz firestone89(malpa)wp.pl albo gg 4145095 albo tel 665670240 pozdro
    axel234
    Level 17  
    w 7650 możesz używać dzwonków w formacie .amr - to coś w stylu mp3 tylko słabsza jakość.