logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak usunąć simlocka z Motorola V3? TotalMoto nie działa, co robić?

TMK_M 06 Gru 2005 22:16 3191 3
REKLAMA
  • #1 2060487
    TMK_M
    Poziom 22  
    Posty: 670
    Pomógł: 38
    Ocena: 23
    Witam!
    Jak z tego modelu pozbyc sie simlocka?
    Posiadam orginalne TotalMoto ale przy probie odblokowania pisze ze simlock jest byc moze sciagniety.
    Oto kod:
    
    SW info: R374_G_0E.40.9CR:SE8688AXXV40E4
    Code group versions:
    CG 0x 0: 0E40
    CG 0x 1: 0E40
    CG 0x 3: 0E40
    CG 0x 4: 0E40
    CG 0x 6: 0002
    CG 0x15: 00B1
    --- no more CG founded ---
    MSN: 289C14100713071689A800000000F002
    Checking RAM...
    Saving: C:\Program Files\Motorola\TotalMoto\SLZ\289C14100713071689A800000000F002.slz
    Backup OK...
    Cant unlock...  Maybe already unlocked?
    Mobile swithes OFF...
    


    Taki sam efekt jest na v3 z O2 jak i z ERY

    Co radzicie aby pozbyc sie simlocka z tego modelu?
    Z gory dzieki za wszelka pomoc.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 2060531
    myczek
    Poziom 19  
    Posty: 456
    Pomógł: 11
    Ocena: 2
    smartclip radzi sobie z tym znakomicie
    zrobilem juz kilkadziesiat fonow i nie mialem problemow co do total moto to nieznam tego uzadzenia
  • REKLAMA
  • #3 2061132
    chincza
    Poziom 21  
    Posty: 437
    Pomógł: 43
    Ocena: 5
    smart radzi sobie znakomicie pod warunkiem iż nie masz bota 8,06 a w tym przypadku pomaga viktor (kumpel robił smartem kilka sztuk a z tą przyszedł do mnie smart jej nie ruszył)
  • #4 2098370
    astar0th
    Poziom 12  
    Posty: 25
    Pomógł: 3
    smart od 17.11.2005 sobie radzi z BL 8.26, oczywiscie trzeba zrobic update :D
REKLAMA