Witam!
Jak z tego modelu pozbyc sie simlocka?
Posiadam orginalne TotalMoto ale przy probie odblokowania pisze ze simlock jest byc moze sciagniety.
Oto kod:
Taki sam efekt jest na v3 z O2 jak i z ERY
Co radzicie aby pozbyc sie simlocka z tego modelu?
Z gory dzieki za wszelka pomoc.
Pozdrawiam
Jak z tego modelu pozbyc sie simlocka?
Posiadam orginalne TotalMoto ale przy probie odblokowania pisze ze simlock jest byc moze sciagniety.
Oto kod:
SW info: R374_G_0E.40.9CR:SE8688AXXV40E4
Code group versions:
CG 0x 0: 0E40
CG 0x 1: 0E40
CG 0x 3: 0E40
CG 0x 4: 0E40
CG 0x 6: 0002
CG 0x15: 00B1
--- no more CG founded ---
MSN: 289C14100713071689A800000000F002
Checking RAM...
Saving: C:\Program Files\Motorola\TotalMoto\SLZ\289C14100713071689A800000000F002.slz
Backup OK...
Cant unlock... Maybe already unlocked?
Mobile swithes OFF...
Taki sam efekt jest na v3 z O2 jak i z ERY
Co radzicie aby pozbyc sie simlocka z tego modelu?
Z gory dzieki za wszelka pomoc.
Pozdrawiam