Hej!
Chciałbym się rozeznać nt darmowego oprogramowania lub pozwalającego w wersji trial (lub np. 30-dniowym okresie próbnym) na przeprowadzenie symulacji MES sił występujących pomiędzy układem magnesów w 3D.
"Słyszałem" o programach:
- LS-DYNA
- ABAQUS
- ANSYS
- FEMAP
- SIEMENS NX (PLM Software)
- AUTODESK FUSION 360
- AUTODESK INVENTOR 2021
- AUTODESK MOLDFLOW
- creo
- SIMSCALE
- SolidWorks SIMULATION
- PrePoMax
Może znacie jeszcze jakieś?
Czy któryś z nich spełnia wspomniane wymagania?
Pozdrawiam,
Jacek
Chciałbym się rozeznać nt darmowego oprogramowania lub pozwalającego w wersji trial (lub np. 30-dniowym okresie próbnym) na przeprowadzenie symulacji MES sił występujących pomiędzy układem magnesów w 3D.
"Słyszałem" o programach:
- LS-DYNA
- ABAQUS
- ANSYS
- FEMAP
- SIEMENS NX (PLM Software)
- AUTODESK FUSION 360
- AUTODESK INVENTOR 2021
- AUTODESK MOLDFLOW
- creo
- SIMSCALE
- SolidWorks SIMULATION
- PrePoMax
Może znacie jeszcze jakieś?
Czy któryś z nich spełnia wspomniane wymagania?
Pozdrawiam,
Jacek