Witam, mam uszkodzoną otulinę na odcinku 1-1,5m , spękana, miejscami się łuszczy, w niektórych miejscach odpada, że prawie widać rurę
Czym najlepiej to naprawić lub czy można i warto wymieniać uszkodzoną izolację rur?
Czym najlepiej to naprawić lub czy można i warto wymieniać uszkodzoną izolację rur?