Witam,
Mam problem z lodówką Beko BCN 130000 a mianowicie zamarza mi parownik / odpływ w zamrażarce.
Rozmrażałem już lodówkę 2 razy, czyściłem odpływ. odpływ jest drożny a wężyk na skropliny z zamrażarki nie posiada na końcu tej gumowej nakładki "zwężającej" którą spotyka się w innych lodówkach.
W zamrażalniku są 2 czujniki oraz grzałka.
Z tego co wyczytałem na naszym forum ta lodówka bazowania jest na arcelik k60365 z tą różnicą że nie widzę w swojej lodówce grzałki odpływu wody.
Czy ktoś ma dostęp do informacji/dokumentacji i mógłby potwierdzić czy ta lodówka powinna mieć grzałkę odpływu?
A jeśli nie to czy waszym zdaniem wymiana czujników w zamrażarce lub ewentualnie grzałki może rozwiązać problem zalodzenia?
Dodam że przez 5 lat lodówka chodziła bezproblemowo.
Mam problem z lodówką Beko BCN 130000 a mianowicie zamarza mi parownik / odpływ w zamrażarce.
Rozmrażałem już lodówkę 2 razy, czyściłem odpływ. odpływ jest drożny a wężyk na skropliny z zamrażarki nie posiada na końcu tej gumowej nakładki "zwężającej" którą spotyka się w innych lodówkach.
W zamrażalniku są 2 czujniki oraz grzałka.
Z tego co wyczytałem na naszym forum ta lodówka bazowania jest na arcelik k60365 z tą różnicą że nie widzę w swojej lodówce grzałki odpływu wody.
Czy ktoś ma dostęp do informacji/dokumentacji i mógłby potwierdzić czy ta lodówka powinna mieć grzałkę odpływu?
A jeśli nie to czy waszym zdaniem wymiana czujników w zamrażarce lub ewentualnie grzałki może rozwiązać problem zalodzenia?
Dodam że przez 5 lat lodówka chodziła bezproblemowo.