Cześć!
Komputer dość leciwy, bo prawie 10-letni (specyfikacja na zdjęciu), ale może uda się jeszcze z niego coś wycisnąć? Chciałbym jeszcze pograć w Valoranta na tym sprzęcie i na tym tytule głównie mi zależy. Problem to brak płynności w trakcie akcji (dużo utility na mapie) i odczuwalna ewidentna przewaga w kontakcie z przeciwnikiem. Zaznaczę, że z trackera gry wynika, że nie jest to problem z siecią (brak utraty pakietów i stały ping między 20-30). Nie jestem też do końca przekonany, czy to problem w FPS-ach, które wahają się między 100-200, bo przy rozegraniu deathmatch'a sprzęt daje radę na akceptowalnym dla mnie poziomie. Mój pomysł to niedomagający już RAM, ale nie potrafię postawić jednoznacznej diagnozy. Załączam log z HWiNFO z rozegranym meczem w Valo.
Z góry dzięki za pomoc.
Komputer dość leciwy, bo prawie 10-letni (specyfikacja na zdjęciu), ale może uda się jeszcze z niego coś wycisnąć? Chciałbym jeszcze pograć w Valoranta na tym sprzęcie i na tym tytule głównie mi zależy. Problem to brak płynności w trakcie akcji (dużo utility na mapie) i odczuwalna ewidentna przewaga w kontakcie z przeciwnikiem. Zaznaczę, że z trackera gry wynika, że nie jest to problem z siecią (brak utraty pakietów i stały ping między 20-30). Nie jestem też do końca przekonany, czy to problem w FPS-ach, które wahają się między 100-200, bo przy rozegraniu deathmatch'a sprzęt daje radę na akceptowalnym dla mnie poziomie. Mój pomysł to niedomagający już RAM, ale nie potrafię postawić jednoznacznej diagnozy. Załączam log z HWiNFO z rozegranym meczem w Valo.
Z góry dzięki za pomoc.