Witam wszystkich, niedawno kupiłem zewnetrzny dysk 1TB do zgrywania plików, glownie gier. Problem polega na tym, ze zadna z gier po zgraniu na dysk nie dziala. Probowalem odpalac instalacje bezposrednio z dysku i przez kopiowanie plikow na laptopa, oba sposoby zawiodly. Pliki zgrywam klasycznym kopiuj-wklej. Gdzie robie blad? A moze dysk to jakas tania chinszczyzna?