logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gry nie działają po zgraniu na zewnętrzny dysk 1TB - co robię źle?

pawlakgdynia 04 Sie 2024 15:33 381 4
REKLAMA
  • #1 21179601
    pawlakgdynia
    Poziom 3  
    Posty: 11
    Ocena: 1
    Witam wszystkich, niedawno kupiłem zewnetrzny dysk 1TB do zgrywania plików, glownie gier. Problem polega na tym, ze zadna z gier po zgraniu na dysk nie dziala. Probowalem odpalac instalacje bezposrednio z dysku i przez kopiowanie plikow na laptopa, oba sposoby zawiodly. Pliki zgrywam klasycznym kopiuj-wklej. Gdzie robie blad? A moze dysk to jakas tania chinszczyzna?
  • REKLAMA
  • #2 21179616
    artaa
    Poziom 43  
    Posty: 15069
    Pomógł: 1814
    Ocena: 1693
    Tak to sobie można starego pasjansa zgrywać...

    Większość dzisiejszych gier wymaga szybkiego dysku (z reguły wewnętrznego) i musi być instalowana (nie zgrywana) na danym dysku.
  • REKLAMA
  • #3 21179637
    prosiak_wej
    Poziom 39  
    Posty: 5273
    Pomógł: 501
    Ocena: 1459
    pawlakgdynia napisał:
    A moze dysk to jakas tania chinszczyzna?


    Skąd mamy wiedzieć, co kupiłeś?

    Tak jak wspomniał kolega wyżej - gra musi być zainstalowana na dysku. Najpierw ją odinstaluj z dysku wewnętrznego, a później zainstaluj na dysku zewnętrznym. O ile instalator na to pozwoli, jeśli dysk w systemie zgłasza się jako dysk wymienny.
  • REKLAMA
  • #4 21179688
    pawlakgdynia
    Poziom 3  
    Posty: 11
    Ocena: 1
    Ja nie instaluje jej na dysku zewnetrznym, tylko zgrywam instalator
  • #5 21179690
    Matuzalem

    Poziom 43  
    Posty: 17311
    Pomógł: 1651
    Ocena: 1097
    pawlakgdynia napisał:
    Gdzie robie blad?


    W pominięciu wpisów rejestru powstałych przy instalacji.
    Konto firmowe:
    Doradztwo podatkowe
    Wilczyńskiego 25/13, Olsztyn, 10-686
REKLAMA