Witam wszystkich pomocnych. Zakupiłem ostatnio magnetowid Samsung vk1260 który po uruchomieniu normalnie działa dopóki nie wcisnę przycisku Play bo po tym chwilę podziała i przechodzi w stan uśpienia a jeżeli ponownie go włączę i będę chciał wysunąć kasetę to nie wciągnie z powrotem taśmy a kasetę wysunie. I chciałem się dowiedzieć w czym może być problem i czy mógłbym to naprawić w własnym zakresie czy będę musiał oddać do jakiegoś serwisu. Z góry dzięki