Cześć wszystkim.
Mam problem z Hyundaiem 2.0 crdi 2004 automat 4x4. Auto po dodaniu mocno gazu tak praktycznie do podłogi gaśnie(chociaż nie zawsze). Po zgaśnięciu trzeba odczekać 10s żeby auto się odpaliło i jedzie normalnie. Problem nie występuje przy ruszaniu. Po za tym auto jezdzi praktycznie idealnie. Komputer nie pokazuje żadnych błędów. Od czego można zacząć?
Mam problem z Hyundaiem 2.0 crdi 2004 automat 4x4. Auto po dodaniu mocno gazu tak praktycznie do podłogi gaśnie(chociaż nie zawsze). Po zgaśnięciu trzeba odczekać 10s żeby auto się odpaliło i jedzie normalnie. Problem nie występuje przy ruszaniu. Po za tym auto jezdzi praktycznie idealnie. Komputer nie pokazuje żadnych błędów. Od czego można zacząć?