Witam. Mam problem z ładowarką od kamery Panasonic RX50 slim palmcorder. Chodzi o to, że jak próbuję naładować baterię, to dioda charge świeci się 5 sekund i gaśnie.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkaz69 napisał:Sprawdź napięcie na baterii.
cypisek1803 napisał:Ale kamera na baterii nie działa, ale z zasilacza tak.