Posiadam następujący problem. Mój tuner SAT posiada tylko 2 moduły SCART euro. Telewizor LOEWE niestety nie posiada wejścia.
Czy pomoże mi ktoś w podłączeniu tunera do telewizora?
Czy mam kupic jakieś urządzenie i jakie? Może jakis modulator którym można ustawić na jakim kanale należy odbierac program.
Błagam Szanowni Państwo pomóżcie!
Czy pomoże mi ktoś w podłączeniu tunera do telewizora?
Czy mam kupic jakieś urządzenie i jakie? Może jakis modulator którym można ustawić na jakim kanale należy odbierac program.
Błagam Szanowni Państwo pomóżcie!