Witam,
własnie kupiłem sopbie tuner satelitarny Opticum 1200 FTA i mam problem, bo mój telewizor nie ma wejścia euro ani żadnego innego niż antenowe, za to satka ma tylko euro i chincze !! czy ktoś może mi pomóc jak to podłączyć, bo nie mam zielonego pojęcia co z tym faktem zrobić
własnie kupiłem sopbie tuner satelitarny Opticum 1200 FTA i mam problem, bo mój telewizor nie ma wejścia euro ani żadnego innego niż antenowe, za to satka ma tylko euro i chincze !! czy ktoś może mi pomóc jak to podłączyć, bo nie mam zielonego pojęcia co z tym faktem zrobić