Klient twierdzi,że gdy w Niemczech w serwisie MAN-a wkładali płytę z mapą to wcale jej nie wczytywało.Tu w Polsce nie mam mapy do tego sprzętu.Jakiś ktoś nagrał mapy lecz nadal nie odczytuje,słychać tylko ciągłe analizowanie lasera .Laser czyściłem ,nie był zanieczyszczony.Co może być ?Jak odpowiednio nagrać płytękktórą ściągnę z sieci w postaci
.ISO lub .IMG .Ponoć płyty oryginały mają zabezpieczenia.Na jakich płytach nagrać,itp?Ja posiadam nagrywarkę LG DVD GSA-4163B.
.ISO lub .IMG .Ponoć płyty oryginały mają zabezpieczenia.Na jakich płytach nagrać,itp?Ja posiadam nagrywarkę LG DVD GSA-4163B.