kupiłem samochód z Niemiec, który ma zainstalowaną w samochodzie dodatkową nawigację TravelPilot DX-V, monitorek jest na desce rozdzielczej, urzadzenie czytajace płytę w bagażniku. Teraz pokazuje mi się że brak płyty, nie chce wysunąć płyty, więc zakładam że jej tam nie ma.
Czy da się jakoś z tego korzystać w Polsce ? Gdzie mógłbym ewentualnie kupić aktualne mapy na Polskę ?
Czy da się jakoś sprawdzić czy w ogóle czytnik płyt działa prawidłowo?
Czy da się jakoś z tego korzystać w Polsce ? Gdzie mógłbym ewentualnie kupić aktualne mapy na Polskę ?
Czy da się jakoś sprawdzić czy w ogóle czytnik płyt działa prawidłowo?