Witam, mam problem z ekspresem Saeco Xelsis SM7680, a mianowicie robi połowę nastawionej pojemności kawy tzn. przy nastawie 200 ml robi kawę o pojemności 100 ml, a drugie 100 ml w formie czystej wody (nie kawy) trafia do tacki ociekowej. Co może być powodem, uszkodzony jeden z elektrozaworów, czy może być inna przyczyna? Będę wdzięczny za podpowiedź.