logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Saeco Xelsis SM7680 – robi połowę kawy, reszta wody trafia do tacki ociekowej

Karol_KSA 23 Sie 2024 15:30 501 0
REKLAMA
  • #1 21201109
    Karol_KSA
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam, mam problem z ekspresem Saeco Xelsis SM7680, a mianowicie robi połowę nastawionej pojemności kawy tzn. przy nastawie 200 ml robi kawę o pojemności 100 ml, a drugie 100 ml w formie czystej wody (nie kawy) trafia do tacki ociekowej. Co może być powodem, uszkodzony jeden z elektrozaworów, czy może być inna przyczyna? Będę wdzięczny za podpowiedź.
  • REKLAMA
REKLAMA