#1 2067389 09 Gru 2005 09:29 reb reb Poziom 16 Posty: 238 Pomógł: 3 Ocena: 7 Autor tematu Post #1 2067389 09 Gru 2005 09:29 witam!!!czy moze mi ktos podpowiedziec czy juz mozna podpinac phila 3010 do sharingu po przez rs,nie uzywajac seasona?
#2 2067454 09 Gru 2005 09:59 szycha szycha Poziom 17 Posty: 322 Pomógł: 13 Ocena: 49 Pomocny post? (0) Post #2 2067454 09 Gru 2005 09:59 Takie same pytanko dotyczy Pionka 1430. I z czym to się je??.
#3 2069430 09 Gru 2005 21:27 lordqpa lordqpa Poziom 24 Posty: 842 Pomógł: 75 Ocena: 47 Pomocny post? (0) Post #3 2069430 09 Gru 2005 21:27 Philips nie można na razie.