Witam tak jak w temacie brak reakcji .
-przed awarią lekkie falowanie silnika ,po skoszeniu połowy trawnika już nie odpaliła.
-paliwo dochodzi do gaźnika
-gaźnik wyczyszczony tyle o ile.
-iskra jest
-nowa świeca
-termostat działa
-nie odpala na plcka i na paliwo (wstrzyknięte )
-klin sprawdzony
ręce opadają pomysłów brak.
-
-przed awarią lekkie falowanie silnika ,po skoszeniu połowy trawnika już nie odpaliła.
-paliwo dochodzi do gaźnika
-gaźnik wyczyszczony tyle o ile.
-iskra jest
-nowa świeca
-termostat działa
-nie odpala na plcka i na paliwo (wstrzyknięte )
-klin sprawdzony
ręce opadają pomysłów brak.
-