Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG SLIM WS-32Z308P, 32' PANORAMA

patij 09 Gru 2005 13:06 7156 10
  • #1 09 Gru 2005 13:06
    patij
    Poziom 10  

Witam

mam okazję zakupić TV Samsung Slim model WS-32Z308P (model wyższy, nie 306), 32', panorama - za kwotę 2500zł ze stolikiem.

Słyszałem że te modele nie trzymają geometrii, mają pozaginany obraz w rogach, a Samsung pozwala na odchylenie linii 2cm na metrze....

Czy może ktoś potwierdzić że tak jest? Czy to wada modelu, czy jednostek z tego modelu, a większość jest OK? Jakie sa Wasze opinie?

pozdrawiam

0 10
  • #3 09 Gru 2005 14:36
    patij
    Poziom 10  

Ciekawe, ale to chyba nie w tym dziale....

Dodano po 1 [minuty]:

może coś więcej....

0
  • #4 09 Gru 2005 18:20
    rae0113
    Spec od TV

zero geometrii,zbiezność do niczego,rózna ostrość obrazu w różnych miejscach ekranu,jakość obrazu ogolnie kiepska-tyle powiedzieć mogę.a mialem już 3 sztuki.

0
  • #5 07 Sty 2006 23:36
    despi
    Poziom 2  

4 stycznia zakupiłem telewizor marki Samsung model WS-32Z308P. Tego samego dnia telewizor ten, ku mojemu zdziwieniu, zepsuł się (brak dźwięku). Po mojej interwencji sprzedawca 5 stycznia wymienił model na sprawny. Niestety następnego dnia kolejny raz ze zdziwieniem stwierdziłem, że telewizor jest zepsuty (brak obrazu). Tyle na temat tego telewizora.

0
  • #6 08 Sty 2006 00:52
    Smoczy
    Poziom 18  

Ogólnie są problemy z tymi odbiornikami, zła geometria, uszkadzają się (ale zazwyczaj to samo i jedna naprawa eliminuje problem), zła zbierzność, słaba czystość kolorów. A za przemawia dość ciekawy wygląd no i głębokość (ocena subiektywna), a no i fajny pilot ;))))
    Sprzedaje sie jak ciepłe bułeczki, pewnie dla tego, że to nowość albo dlatego, że jest inny od wszystkich (chyba jeszcze Daewoo robi coś podobnego, tzn. wersję slim).

0
  • #7 27 Lut 2006 12:26
    maly2rafcio
    Poziom 11  

Też przymierzałem się do tego telewizora, ale po przeczytaniu opinii chyba się wycofem. Tak na prawdę to chciałbym kupić LCD ale mam na to tylko 3000 zł. Proszę więc o pomoc jaki telewizor kineskopowy kupić. Jaki będzie najlepszy w tej cenie. Dobrze żeby był przystosowany do HD. Może być 32 lub 29 cali. Proszę o pomoc. Może PHILIPS 32 PW9520? A jak nie to co innego?

0
  • #8 27 Lut 2006 19:20
    pmnet
    Poziom 18  

Zakupiłem ten odbiornik też w super promocji złą geometrię można poprawić bo sam to uczyniłem.Ogólnie odbiornik w pożądku niemam zastrzeżeń.Polecam

0
  • #9 13 Mar 2006 13:28
    artek72
    Poziom 2  

Byłbym wdzięczny za radę jak poprawić tą geometrię za pomocą zmian w ustawieniach. Kupiłem ten model ( Samsung 308P) w październiku 2005 za 3499 zestolikiem w komplecie i jestem rozczarowany. Korzystam głównie z tunera Cyfry i jestem niezadowolony z jakości "cyfrowego" obrazu, który jest po prostu do bani. Wezwałem nawet serwis, ale pan z serwisu stwierdził, że "obraz jest gorszy bo jest lepszy, bo przenosi więcej szczegółów". Za radą sprzedawcy ze sklepu zmieniałem też soft w tunerze, ale niepotrzebnie, bo to nic nie dało. Wymieniłem też kable na najlepsze dostępne. W sumie to sprzedali mi chłam, a zachwalali że ten Samsung to super telewizor. Drugi raz już nie kupię żadnego sprzętu Samsunga i na pewno nie w tym sklepie.

0
  • #10 05 Cze 2006 20:31
    adam9040
    Poziom 1  

o coż ja miałem na szczescie "miałem" model 306 i moge powiedzieć to co wiekszosc straszna kupa, po zakupie mialem go w domu 1 miesiac a 3 w serwisie w koncu otrzymalem po 3 razie pismo od szajsunaga abym w sklepie wymienil na innny ale udalo sie wyprosic w sklepie zwrot gotówki , a jeżeli w sklepie nie pomagają radzę zwrócić sie do rzecznika konumeta to powinno ich nakłonić do wspólpracy

0
  • #11 11 Sty 2007 23:45
    miszel
    Poziom 12  

A cos takiego jak SAMSUNG CW 29Z308T. Zna ktos? Ma ktos? Ciekaw jestem czy opinie sa podobne do tych odnosnie panoramy 32''. Mnie sie panorama nie podoba (przynajmniej przy obecnej iloscie programow nadawanych w kablowce w obrazie 16:9), dlatego rozgladam sie za jakims 4:3. No i wlasnie ten SAMSUNG ma przystepna cene (na Allegro) ok 1200 zł.
    Czekam na jakies opinie.

0