Witam, po zakupie samochodu miałem założone radio chińskie, a chciałem założyć oryginalne, które było w bagażniku. Chcę kodu, czy jest ktoś w stanie pomóc? Grande Punto, a radio Grundig
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Dodano po 23 [minuty]:
Jak podpiąłem radio w samochodzie świeci się cancheck
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Dodano po 23 [minuty]:
Jak podpiąłem radio w samochodzie świeci się cancheck