Witam
Mam wzmacniacz samochodowy Interconti PA 5740 T 4x50W i z tyłu mam wyjście, minus,Power +12V,+12 co gdzie mam podłaczyć. Proszę o pomoc.
Mam wzmacniacz samochodowy Interconti PA 5740 T 4x50W i z tyłu mam wyjście, minus,Power +12V,+12 co gdzie mam podłaczyć. Proszę o pomoc.