Dzień dobry
Od kilku dni moja zmywarka Whirlpool coś źle robi przy wyborze programu, czasem zostaje na 1 i nie mogę nic zrobić, czasem nadal mogę przejść do programu, udało mi się go nawet kilka razy uruchomić (nie ponad 20 minut). A po chwili wyłącza się i natychmiast uruchamia ponownie.
Jeśli go wyłączę, włącza się sam.
Rozebrałem go i znalazłem DEA701, ale bez śladów spalenia.
Na zaciskach skrzynki sterującej mam 12V.
Próbowałem podłączyć tylko skrzynkę kontrolną i nic więcej i nadal niespodziewanie się uruchamia.
DZIĘKI
Movie 1
Od kilku dni moja zmywarka Whirlpool coś źle robi przy wyborze programu, czasem zostaje na 1 i nie mogę nic zrobić, czasem nadal mogę przejść do programu, udało mi się go nawet kilka razy uruchomić (nie ponad 20 minut). A po chwili wyłącza się i natychmiast uruchamia ponownie.
Jeśli go wyłączę, włącza się sam.
Rozebrałem go i znalazłem DEA701, ale bez śladów spalenia.
Na zaciskach skrzynki sterującej mam 12V.
Próbowałem podłączyć tylko skrzynkę kontrolną i nic więcej i nadal niespodziewanie się uruchamia.
DZIĘKI
Movie 1