logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Reset do ustawień fabrycznych w centrali Platan Nano - jak to zrobić?

jvp71 10 Paź 2024 18:05 669 5
REKLAMA
  • #1 21258028
    jvp71
    Poziom 10  
    Posty: 52
    Ocena: 2
    Cześć, w centrali Platan Nano zmieniałem kod dostępu web, poszło "na szybko", ctrl c / ctrl v i po wyjściu nie działa ani stare hasło, ani to niby nowe... na centrali za wiele nie ma, jak się ją resetuje do ustawień fabrycznych?
  • REKLAMA
  • #2 21258104
    alekt77
    Poziom 40  
    Posty: 3326
    Pomógł: 899
    Ocena: 1330
    Zobacz może w instrukcji tu: Link albo zadzwoń do firmy
  • REKLAMA
  • #3 21258146
    jvp71
    Poziom 10  
    Posty: 52
    Ocena: 2
    Naprawdę? Odesłałeś mnie do instrukcji i telefonu do producenta? WOW. Dzięki.
  • REKLAMA
  • #4 21258187
    alekt77
    Poziom 40  
    Posty: 3326
    Pomógł: 899
    Ocena: 1330
    To jest sarkazm czy podziękowanie, bo nie ogarniam? Czy zapytanie producenta jest sprawą wstydliwą a zadawanie pytań na forum już nie? Z historii Twoich postów nie wynika abyś był ekspertem od oprogramowania central.
  • REKLAMA
  • #5 21258246
    jvp71
    Poziom 10  
    Posty: 52
    Ocena: 2
    Gdybym był ekspertem od central, nie zadałbym prostego pytania o reset centrali; to raz. Dwa - ja instrukcję przeczytałem zanim napisałem na elektrodzie i wiem, że nie ma w niej nic na temat resetu. Gdybyś przed wklejeniem linku też ją przeczytał, wiedziałbyś, że Twój post nie wnosi kompletnie nic do zadanego pytania. telefonu do producenta nie skomentuję... I tak, to był sarkazm, na tyle oczywisty, że wstydziłbym. się o to pytać.
    Nie będę sprawdzał historii Twoich postów, żeby sprawdzić,czy jesteś specjalistą od central, bo pewnie też nie jesteś. Ubiłeś prosty temat, który - teraz mnie, a być może kiedyś komuś innemu - mógł pomóc. Dzięki.
  • #6 21258248
    jvp71
    Poziom 10  
    Posty: 52
    Ocena: 2
    Reset do ustawień fabrycznych w centrali Platan Nano - jak to zrobić?
REKLAMA