Gdybym był ekspertem od central, nie zadałbym prostego pytania o reset centrali; to raz. Dwa - ja instrukcję przeczytałem zanim napisałem na elektrodzie i wiem, że nie ma w niej nic na temat resetu. Gdybyś przed wklejeniem linku też ją przeczytał, wiedziałbyś, że Twój post nie wnosi kompletnie nic do zadanego pytania. telefonu do producenta nie skomentuję... I tak, to był sarkazm, na tyle oczywisty, że wstydziłbym. się o to pytać.
Nie będę sprawdzał historii Twoich postów, żeby sprawdzić,czy jesteś specjalistą od central, bo pewnie też nie jesteś. Ubiłeś prosty temat, który - teraz mnie, a być może kiedyś komuś innemu - mógł pomóc. Dzięki.