Witam
Podczas rozbudowy sieci komputerowej poproszono mnie o podłączenie jeszcze jednego telefonu do centralki Platan micra. Kabelki założyłem i zabrałem sie za programowanie tej centrali. Po odpaleniu programu konfigurację odczytałem, zapisałem na dysk, ale mam poziom 0 i nie mogę nic do niej wysłać, gdyż wszystkie kody poprzednik zmienił. Kontaktu nie ma z poprzednikiem i sytuacja patowa.
Pomysł mam taki: by skasować w niej wszystkie ustawienia i wysłać zapisana konfigurację do niej, po skonfigurowaniu tego dodatkowego telefonu. Tylko jak skasować te ustawienia?
Dzięki za pomoc
Podczas rozbudowy sieci komputerowej poproszono mnie o podłączenie jeszcze jednego telefonu do centralki Platan micra. Kabelki założyłem i zabrałem sie za programowanie tej centrali. Po odpaleniu programu konfigurację odczytałem, zapisałem na dysk, ale mam poziom 0 i nie mogę nic do niej wysłać, gdyż wszystkie kody poprzednik zmienił. Kontaktu nie ma z poprzednikiem i sytuacja patowa.
Pomysł mam taki: by skasować w niej wszystkie ustawienia i wysłać zapisana konfigurację do niej, po skonfigurowaniu tego dodatkowego telefonu. Tylko jak skasować te ustawienia?
Dzięki za pomoc