Cześć,
mam accesspoint Air-ap3802i-e-k9, zresetowałem go do ustawień fabrycznych.
Mam dostęp przez konsolę.
Chciałem go przerobić na wersję mobiliti express - tak żebym mógł nim zarządzać przez www.
Jednak nie mogę tego zrobić, próbowałem 2 obrazami znalezionymi w sieci ale dostaję komunikat:
Image transfer complete.
Image downloaded, writing to flash...
do CHECK_ME, part1 is active part
tar: me_image: not found in archive
upgrade.sh: Image provided does not support Mobility Express functionality, Please get the proper image and try again
Skąd mogę pobrać poprawny obraz? Z Cisco nie mogę pobierać, macie może taki obraz?
mam accesspoint Air-ap3802i-e-k9, zresetowałem go do ustawień fabrycznych.
Mam dostęp przez konsolę.
Chciałem go przerobić na wersję mobiliti express - tak żebym mógł nim zarządzać przez www.
Jednak nie mogę tego zrobić, próbowałem 2 obrazami znalezionymi w sieci ale dostaję komunikat:
Image transfer complete.
Image downloaded, writing to flash...
do CHECK_ME, part1 is active part
tar: me_image: not found in archive
upgrade.sh: Image provided does not support Mobility Express functionality, Please get the proper image and try again
Skąd mogę pobrać poprawny obraz? Z Cisco nie mogę pobierać, macie może taki obraz?