Drodzy fachowcy, zwracam się z prośbą o jakiś schemat, za co odpowiedzialne są gniazda we wtyczce sterowania radiem z kierownicy. Próbuję podłączyć do radia. Chciałbym te kable połączyć. Zaklejone kable są z nowego radia. Ford Focus Mk1 1,8 TDCi 2003.