Witam mam problem z moja kierownica Tracer Drifter. Problem polega na tym ze jak lekko skręcę to w grze ETS2 i w menedżerze zadań skręca na maksa a kilka miesięcy temu jeździłem normalnie. Sterowniki mam zainstalowane.
Tak aktualizowałem i zmieniałem ustawienia gdy przestała działać
Windows 11
Cytat:AI: Czy w ostatnim czasie aktualizowałeś ETS2 lub zmieniałeś jakieś ustawienia w grze?
Tak aktualizowałem i zmieniałem ustawienia gdy przestała działać
Cytat:AI: Jaki system operacyjny i jego wersję używasz? Czy wprowadzałeś ostatnio jakieś zmiany w systemie?
Windows 11