logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Tracer Drifter - nadmierna czułość kierownicy w ETS2

Aljan231 10 Lis 2024 12:10 690 3
REKLAMA
  • #1 21296592
    Aljan231
    Poziom 5  
    Posty: 13
    Witam mam problem z moja kierownica Tracer Drifter. Problem polega na tym ze jak lekko skręcę to w grze ETS2 i w menedżerze zadań skręca na maksa a kilka miesięcy temu jeździłem normalnie. Sterowniki mam zainstalowane.

    Cytat:
    AI: Czy w ostatnim czasie aktualizowałeś ETS2 lub zmieniałeś jakieś ustawienia w grze?

    Tak aktualizowałem i zmieniałem ustawienia gdy przestała działać

    Cytat:
    AI: Jaki system operacyjny i jego wersję używasz? Czy wprowadzałeś ostatnio jakieś zmiany w systemie?

    Windows 11
  • REKLAMA
  • #2 21296874
    KOCUREK1970
    Specjalista Sieci, Internet
    Posty: 35472
    Pomógł: 3835
    Ocena: 5435
    @Aljan231
    Trzeba kierownicę, samej grze ustawić ponownie.
    Usunąć kierownicę i jej wszystkie ustawienia w grze, a następnie dodać ją ponownie.
  • REKLAMA
  • #3 21296979
    Aljan231
    Poziom 5  
    Posty: 13
    >>21296874 Zrobiłem to, ale nadal nie pomogło.
  • #4 21305016
    krystofer1996
    Poziom 3  
    Posty: 17
    Ocena: 2
    Jest w tym modelu feedback? Kalibruje się po podłączeniu? Spróbowałbym zainstalować starszą wersję menadżera, ewentualnie zrobić aktualizację.
REKLAMA