Witam Was.
Posiadam 3 letnią zmywarkę Amica DIM61E5QO.
Po skończonym myciu zmywarka nie zakomunikowała sygnałem, że skończyła mycie. Otworzyłem drzwi zmywarki i migały 3 kontrolki (pełny 60, ECO, szybki 30). Zdjęcie w załaczniku.
Resetowałem zmywarkę ale po każdym praniu jest to samo.
W instrukcji te błędy opisane są jako.
Awaria komunikacji pomiedzy głownym układem elektronicznym i układem elektronicznym wyświetlacza (otwarty obwód lub uszkodzenie połączeń komunikacyjnych).
Czy spotkał się ktoś z Was z takim problemem?
AI: Czy sprawdziłeś fizyczne połączenia lub okablowanie między głównym układem elektronicznym a wyświetlaczem?
Nie znam się.
AI: Czy kontaktowałeś się z serwisem Amica lub profesjonalnym technikiem w celu uzyskania porady lub naprawy?
Nie.
Posiadam 3 letnią zmywarkę Amica DIM61E5QO.
Po skończonym myciu zmywarka nie zakomunikowała sygnałem, że skończyła mycie. Otworzyłem drzwi zmywarki i migały 3 kontrolki (pełny 60, ECO, szybki 30). Zdjęcie w załaczniku.
Resetowałem zmywarkę ale po każdym praniu jest to samo.
W instrukcji te błędy opisane są jako.
Awaria komunikacji pomiedzy głownym układem elektronicznym i układem elektronicznym wyświetlacza (otwarty obwód lub uszkodzenie połączeń komunikacyjnych).
Czy spotkał się ktoś z Was z takim problemem?
AI: Czy sprawdziłeś fizyczne połączenia lub okablowanie między głównym układem elektronicznym a wyświetlaczem?
Nie znam się.
AI: Czy kontaktowałeś się z serwisem Amica lub profesjonalnym technikiem w celu uzyskania porady lub naprawy?
Nie.