Witam,
Naprawiałem płytę indukcyjną Electrolux EHH3634F9K (problem był w strzelaniu i nie grzaniu pol ....VIPER 17L wymieniłem na nowy oraz profilaktycznie wymieniłem P6KE150A na nowe ) no i zadziałała ale po złożeniu okazało się że:
pola po prawej grzeją jak maja garnek na odpowiednim lewym polu i vice versa (grzać już grzeje poprawnie wiec wydaje mi się ze zamieniłem kable albo źle podłączenie pod siłę) .
Kuchenkę podłączyłem "na krótko" pod gniazdo siły żeby tylko przetestować, Sprawdziłem i w złączu ściennym(4 bolców) mam L1, L2, L3 oraz N. Podłączyłem w ten sposób, że L1 i L2 podłączone oraz do N i GND do tego bez fazy,
Zastanawiam się gdzie popełniłem błąd ... jedyne obiekcje mam do kolejności złączy zaznaczonych czerwono na zdjęciu:
ale wolę sie upewnić nim zajrzę do środka jeszcze raz
dzieki za informacje
pzdr
Naprawiałem płytę indukcyjną Electrolux EHH3634F9K (problem był w strzelaniu i nie grzaniu pol ....VIPER 17L wymieniłem na nowy oraz profilaktycznie wymieniłem P6KE150A na nowe ) no i zadziałała ale po złożeniu okazało się że:
pola po prawej grzeją jak maja garnek na odpowiednim lewym polu i vice versa (grzać już grzeje poprawnie wiec wydaje mi się ze zamieniłem kable albo źle podłączenie pod siłę) .
Kuchenkę podłączyłem "na krótko" pod gniazdo siły żeby tylko przetestować, Sprawdziłem i w złączu ściennym(4 bolców) mam L1, L2, L3 oraz N. Podłączyłem w ten sposób, że L1 i L2 podłączone oraz do N i GND do tego bez fazy,
Zastanawiam się gdzie popełniłem błąd ... jedyne obiekcje mam do kolejności złączy zaznaczonych czerwono na zdjęciu:
ale wolę sie upewnić nim zajrzę do środka jeszcze raz
dzieki za informacje
pzdr