Cześć,
straciłem głowicę termostatyczną i mam taki niecodzienny, chyba dość stary gwint:
średnica zewnętrzna ok. 30mm
średnica wewnętrzna ok. 29mm
skok ponad 2,3 - 2,5mm
odległość do iglicy ok. 4mm
Przeglądnąłem sobie oferty i znalazłem jedynie głowice M30 x 2 ze złą odległością do iglicy. Wymiana zaworu dopiero wchodzi w grę po sezonie grzewczym. Wstępnie usłyszałem, że ciężko dostać taki termostat, ewentualnie nakrętkę i kontakt się urwał. Nie ma głowicy ani telefonu.
Iglica po naciśnięciu powoduje ściszenie grzejnika, więc chciałbym sobie pomóc i cokolwiek zamontować.
straciłem głowicę termostatyczną i mam taki niecodzienny, chyba dość stary gwint:
średnica zewnętrzna ok. 30mm
średnica wewnętrzna ok. 29mm
skok ponad 2,3 - 2,5mm
odległość do iglicy ok. 4mm
Przeglądnąłem sobie oferty i znalazłem jedynie głowice M30 x 2 ze złą odległością do iglicy. Wymiana zaworu dopiero wchodzi w grę po sezonie grzewczym. Wstępnie usłyszałem, że ciężko dostać taki termostat, ewentualnie nakrętkę i kontakt się urwał. Nie ma głowicy ani telefonu.
Iglica po naciśnięciu powoduje ściszenie grzejnika, więc chciałbym sobie pomóc i cokolwiek zamontować.