Mam problem z fordem eskortem silnik 1,8 16V zetek.Usterki wskazujące na uszkodzenie bądź rozkodowanie immobilizera np. nie sprawny obwód pompy paliwa. Prześwietliłem elektronikę oraz okablowanie i wszystko ok.Jak można sprawdzić ewentualnie naprawić immobilizer .Bardzo prosił bym o pomoc. Za wszystkie posty z góry dziękuje.