logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdiagnozować i naprawić immobilizer w Ford Escort 1.8 16V Zetec?

AKUSTYK 12 Gru 2005 10:31 3867 5
REKLAMA
  • #1 2076254
    AKUSTYK
    Poziom 13  
    Posty: 113
    Pomógł: 3
    Ocena: 3
    Mam problem z fordem eskortem silnik 1,8 16V zetek.Usterki wskazujące na uszkodzenie bądź rozkodowanie immobilizera np. nie sprawny obwód pompy paliwa. Prześwietliłem elektronikę oraz okablowanie i wszystko ok.Jak można sprawdzić ewentualnie naprawić immobilizer .Bardzo prosił bym o pomoc. Za wszystkie posty z góry dziękuje.
  • REKLAMA
  • #2 2077833
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 2114242
    ponar
    Poziom 21  
    Posty: 428
    Pomógł: 23
    Ocena: 124
    można zdjąć ceweczkę na stacyjce i zobaczyć jaki efekt.
  • REKLAMA
  • #4 2114321
    hacckker
    Poziom 18  
    Posty: 238
    Pomógł: 19
    Ocena: 42
    poszukaj dobrze na forum jest dokladny opis programowania immo
  • REKLAMA
  • #5 2115418
    Michał Walczak
    Poziom 18  
    Posty: 252
    Pomógł: 12
    Ocena: 45
    Zakladam ze chcersz odpalic auto z wprogramowanym kluczykiem - wypnij i wepnij czytnik - najczesciej to sprawa styków czytnika. Moze byc tak ze sam czytnik padl albo elektryka w aucie nie kontaktuje. posprawdzaj te elementy - jak nie pomoze to bedziemy szukac dalej.
  • #6 2287394
    AKUSTYK
    Poziom 13  
    Posty: 113
    Pomógł: 3
    Ocena: 3
    JEDNAK ZYŁA ŁACZĄCA CEWKĘ ZE STEROWNIKIEM BYŁA USZKODZONA W TAKI SPOSÓB ZE PRZY POMIARZE MIERNIKIEM CYFROWIM PRZEJCIE BYŁO OK ALE PRZY POMIARZE MIERNIKIEM CYFROWYM CZYLI PRZY MAŁYM OBCIĄŻENIU TO PRZEJCIE ZNIKAŁO .WSZYSTKIM DZIĘKUJE ZA POSTY
REKLAMA