Witam.
Problem dotyczy młota udarowego Graphite 58G858. Objaw jest taki, że po dotknięciu dłutem do betonu przez chwilę jest słabe kucie po czym przestaje kuć. Chciałem rozebrać mechanizm żeby sprawdzić stan bijaka, ale utknąłem w miejscu widocznym na zdjęciu.
Patrząc na schemat:
https://gtxservice.com/pl/mlot-udarowy-graphite-58g858.html
domyślam się, że potrzeba teraz wyjąć tuleję uchwytu (22) z cylindra (16). Jak to zrobić?
Problem dotyczy młota udarowego Graphite 58G858. Objaw jest taki, że po dotknięciu dłutem do betonu przez chwilę jest słabe kucie po czym przestaje kuć. Chciałem rozebrać mechanizm żeby sprawdzić stan bijaka, ale utknąłem w miejscu widocznym na zdjęciu.
Patrząc na schemat:
https://gtxservice.com/pl/mlot-udarowy-graphite-58g858.html
domyślam się, że potrzeba teraz wyjąć tuleję uchwytu (22) z cylindra (16). Jak to zrobić?