logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nivona 520 – komunikat "dolej wodę" przy pełnym zbiorniku

depor 14 Gru 2024 12:07 327 0
REKLAMA
  • #1 21347753
    depor
    Poziom 4  
    Posty: 5
    Dzień dobry,
    po włączeniu ekspresu pojawia się komunikat "dolej wodę" pomimo tego, że zbiornik jest pełny.
    Próbowałem następujących sposobów, znalezionych na tym forum:
    - wyjęcie kilkukrotnie pojemnika na wodę i go włożenie na miejsce,
    - wyjęcie pojemnika i osuszenie,
    - dmuchanie słomką w siteczko,
    - wlanie do zbiornika wody o temperaturze 70°C (pomogło na bardzo krótką chwilę).
    Znalazłem na forum kilka podobnych tematów, ale dotyczą bardziej skomplikowanych modeli Nivony, dlatego pozwoliłem sobie założyć ten temat z prośbą o pomoc.
  • REKLAMA
REKLAMA