Dzień dobry,
po włączeniu ekspresu pojawia się komunikat "dolej wodę" pomimo tego, że zbiornik jest pełny.
Próbowałem następujących sposobów, znalezionych na tym forum:
- wyjęcie kilkukrotnie pojemnika na wodę i go włożenie na miejsce,
- wyjęcie pojemnika i osuszenie,
- dmuchanie słomką w siteczko,
- wlanie do zbiornika wody o temperaturze 70°C (pomogło na bardzo krótką chwilę).
Znalazłem na forum kilka podobnych tematów, ale dotyczą bardziej skomplikowanych modeli Nivony, dlatego pozwoliłem sobie założyć ten temat z prośbą o pomoc.
po włączeniu ekspresu pojawia się komunikat "dolej wodę" pomimo tego, że zbiornik jest pełny.
Próbowałem następujących sposobów, znalezionych na tym forum:
- wyjęcie kilkukrotnie pojemnika na wodę i go włożenie na miejsce,
- wyjęcie pojemnika i osuszenie,
- dmuchanie słomką w siteczko,
- wlanie do zbiornika wody o temperaturze 70°C (pomogło na bardzo krótką chwilę).
Znalazłem na forum kilka podobnych tematów, ale dotyczą bardziej skomplikowanych modeli Nivony, dlatego pozwoliłem sobie założyć ten temat z prośbą o pomoc.