Zaszła potrzeba wymiany rozrządu w iveco 3.0. Niestety zębatka na wale jest w fatalnym stanie. Jest jakiś patent na zdjęcie tej zębatki czy pozostaje typowe kowalstwo?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkwok napisał:Zaszła potrzeba wymiany rozrządu w iveco 3.0. Niestety zębatka na wale jest w fatalnym stanie. Jest jakiś patent na zdjęcie tej zębatki czy pozostaje typowe kowalstwo?