Gdy załączę monitor na przednim panelu to dioda LED przez krótki czas jest zielona i w monitorze słychać pracę stycznika jakby chciał wystartować ,a na cewkach z kineskopu że pracują i tak kilka razy a po pewnym czasie LED jest żółta . Bardzo proszę o pomoc