Po włączeniu niebieska! grafika pokazuje 1. Brak reakcji na klawiaturę czy pilota choć sygnał z odbiornika dociera do procesora. 5V poprawne. W trybie serwisowym w linii środkowej F000F, system I/UK brak reakcji na pilata uniemożliwia zmianę czegokolwiek, led pulsująco przciemnia się. Podstawienie czystej pamięci powoduje 00000 w środkowej linii, poprawny system fonii - single, ale nie ma dalej reakcji na pilota i klawiaturę. Na ekranie cały czas śnieg. Czyżby procesor? jeszcze w tym chassis nie miałem takiego przypadku, co Wy na to?.