Czy ktoś z Was, ma kartę GTX1050Ti w wydaniu od Palita? Przestała działać z dnia na dzień.
Znalazłem opcjonalne uszkodzenie - https://obrazki.elektroda.pl/2267003600_1734709997.jpg
Znalazłem opcjonalne uszkodzenie - https://obrazki.elektroda.pl/2267003600_1734709997.jpg