Dzień dobry, posiadam Apple Watch SE 1. gen. Niestety przestały działać w nim wibracje, zastanawiam się, czy po wymianie Taptic Engine jest szansa, że wszystko wróci do normy - może to płyta główna lub coś podobnego. Wszelkie informacje będą przydatne, dziękuję za pomoc.