logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Smith&Brown SWET 610 W13 nie chcę się otworzyć

michalslomczynski4 21 Gru 2024 16:22 684 1
REKLAMA
  • #1 21357537
    michalslomczynski4
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam, posiadam pralkę Smith&Brown. Ktoś coś o niej wie, bo mam problem.

    AI: Jaki jest dokładny model pralki Smith&Brown, którą posiadasz?
    Świat 610-w13.
    AI: Jakie dokładnie problemy występują z pralką? Czy pojawiają się jakieś błędy lub nietypowe zachowania?
    Nie chcę się otworzyć wyświetla błąd E2
  • REKLAMA
  • #2 21361336
    roman_partyka
    Poziom 27  
    Posty: 1421
    Pomógł: 68
    Ocena: 293
    W pralce jest woda?
REKLAMA