Dzień dobry,
wczoraj wystąpił problem z lodówką w zabudowie Beko BCHA275K2S, otóż zauważyłem, że komora chłodziarki jest ciepła, natomiast w zamrażalniku wieje zimnym powietrzem, ale na tyle słabym, że niestety wszystko się rozmroziło. Sprężarka cały czas pracuje, wentylator działa. Wyłączyłem ją na 10 minut, włączyłem na nowo i ustawiłem chłodzenie na max, pojawiło się trochę szronu na półkach zamrażalnika, w chłodziarce trochę kropel na tylnej ściance, ale nadal jest to daleko od prawidłowej pracy.
Zadzwoniłem do jednego z specjalistów od sprzętu AGD działającego na terenie mojego miasta, powiedział, że najprawdopodobniej uciekł czynnik i są 2 opcje: albo lodówka na szrot, albo ewentualnie może napełnić czynnik za 240 zł, ale nie daje gwarancji, że za kilka dni nie będzie takiej samej sytuacji (z powodu mikropęknięć w układzie).
PS.
Jednak to już 3 sprzęt firmy Beko w ostatnim kwartale, z którym mam problemy (wszystkie sprzęty kupione z remontem kuchni 4 lata temu) i zaczynam dochodzić do wniosku, że jedyne właściwe miejsce sprzętu tej firmy jest na szrocie.
AI: Czy lodówka jest jeszcze na gwarancji? Jeśli tak, czy kontaktowałeś się z serwisem gwarancyjnym?
Nie ma gwarancji
AI: Czy w ostatnim czasie miały miejsce jakieś zdarzenia, które mogły wpłynąć na działanie lodówki, takie jak przepięcia prądu lub przestawianie urządzenia?
Nie
wczoraj wystąpił problem z lodówką w zabudowie Beko BCHA275K2S, otóż zauważyłem, że komora chłodziarki jest ciepła, natomiast w zamrażalniku wieje zimnym powietrzem, ale na tyle słabym, że niestety wszystko się rozmroziło. Sprężarka cały czas pracuje, wentylator działa. Wyłączyłem ją na 10 minut, włączyłem na nowo i ustawiłem chłodzenie na max, pojawiło się trochę szronu na półkach zamrażalnika, w chłodziarce trochę kropel na tylnej ściance, ale nadal jest to daleko od prawidłowej pracy.
Zadzwoniłem do jednego z specjalistów od sprzętu AGD działającego na terenie mojego miasta, powiedział, że najprawdopodobniej uciekł czynnik i są 2 opcje: albo lodówka na szrot, albo ewentualnie może napełnić czynnik za 240 zł, ale nie daje gwarancji, że za kilka dni nie będzie takiej samej sytuacji (z powodu mikropęknięć w układzie).
PS.
Jednak to już 3 sprzęt firmy Beko w ostatnim kwartale, z którym mam problemy (wszystkie sprzęty kupione z remontem kuchni 4 lata temu) i zaczynam dochodzić do wniosku, że jedyne właściwe miejsce sprzętu tej firmy jest na szrocie.
AI: Czy lodówka jest jeszcze na gwarancji? Jeśli tak, czy kontaktowałeś się z serwisem gwarancyjnym?
Nie ma gwarancji
AI: Czy w ostatnim czasie miały miejsce jakieś zdarzenia, które mogły wpłynąć na działanie lodówki, takie jak przepięcia prądu lub przestawianie urządzenia?
Nie